У ТОВ “Укрмегабуд” інспектор Управління провів робочу нараду з безпечного виконання робіт на висоті 0 37

11 січня у ТОВ «Укрмегабуд» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами В. Поляцко провів виробничу нараду за темою: «Правила безпечного виконання робіт на висоті, порядок оформлення робіт на висоті». В нараді прийняв участь директор підприємства А. Норенко та інженерно-технічні працівники ТОВ «Укрмегабуд». 
Під час наради працівники підприємства мали нагоду отримати відповіді на свої запитання стосовно оформлення нарядів-допусків при виконанні робіт на висоті. В. Поляцко також надав інформацію щодо стану травматизму в будівельній галузі у Донецькій області за 2017 рік, аналіз причин нещасних випадків та видів подій, які привели до нещасних випадків.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.