У ТОВ “Укрмегабуд” інспектор Управління провів робочу нараду з безпечного виконання робіт на висоті 0 106

11 січня у ТОВ «Укрмегабуд» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами В. Поляцко провів виробничу нараду за темою: «Правила безпечного виконання робіт на висоті, порядок оформлення робіт на висоті». В нараді прийняв участь директор підприємства А. Норенко та інженерно-технічні працівники ТОВ «Укрмегабуд». 
Під час наради працівники підприємства мали нагоду отримати відповіді на свої запитання стосовно оформлення нарядів-допусків при виконанні робіт на висоті. В. Поляцко також надав інформацію щодо стану травматизму в будівельній галузі у Донецькій області за 2017 рік, аналіз причин нещасних випадків та видів подій, які привели до нещасних випадків.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівці відділу контролю західного напрямку провели інспекційне відвідування суб’єкта господарювання 0 15

На підставі звернення громадянина К. головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Оленою Кузнєцовою та Оленою Росляковою в період з 7 по 14 червня проведено інспекційне відвідування суб’єкта господарювання М.
Під час проведення інспекційного відвідування головними державними інспекторами відділу контролю західного напрямку виявлені порушення ч. 6 ст. 95 Кодексу законів про працю України (далі – КЗпП України) та ст. 33 Закону України «Про оплату праці».
За результатами інспекційного відвідування інспекторами винесено припис про усунення виявлених порушень.
За порушення мінімальних гарантій в оплаті праці до суб’єкта господарювання будуть застосовані фінансові санкції відповідно до абз. 4 ч. 2 ст. 265 КЗпП України в розмірі 37230 грн.

В Управлінні Держпраці відбулось публічне складання Присяги державного службовця 0 27

Відповідно до статті 36 Закону України «Про державну службу», 18 червня відбулось публічне складання Присяги державного службовця ОВЧИННИКОВОЇ Марини Володимирівни, призначеної на посаду головного державного інспектора спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду. 
Виголошення Присяги державного службовця відбулось у присутності начальника спеціалізованого відділу геолого-маркшейдерського нагляду, переробки корисних копалин, реструктуризації та шахтного будівництва управління гірничого нагляду Олега Ліщенко та головних спеціалістів відділу управління персоналом Владислави Пашенко та Кароліни Діброви.
Новопризначеному головному державному інспектору було надано роз’яснення, що особа, яка вперше займає посаду державної служби, набуває статусу державного службовця з дня складення Присяги державного службовця.