У ДНЗ №1 «Аліса» інспектор Управління Держпраці розглянув з працівниками питання дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці 0 31

Вчора головний державний інспектор відділу нагляду в АПК, ЖКГ та СКС М. Пугач, за участю завідуючої Мангушським дошкільним навчальним закладом №1 «Аліса» О. Трегубенко та працівників закладу, провів семінар-нараду у ДНЗ №1 «Аліса» Мангушської селищної ради, де були розглянуті питання дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці. 
Було проведено роз’яснення щодо навчання та перевірки знань з питань охорони праці, правильності заповнення журналів з охорони праці, проведення інструктажів та розробки інструкцій. Також було обговорено Порядок розслідування, ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р.
В ході семінару присутнім працівникам закладу були надані відповіді та роз`яснення на запитання стосовно вимог законодавства та ведення номенклатурної документації з охорони праці у закладі. Було прийнято рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правових актів з питань охорони праці між ДНЗ №1 «Аліса» та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.
Особливу увагу було звернено на обов’язки директора щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, проведення медичних оглядів, на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці та на необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.