Спеціалісти Управління прийняли участь у заходах з запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь 0 103

10 cічня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Л. Латиш та головний спеціаліст відділу гігієни праці Г. Фокін провели семінар-нараду з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь.
В семінарі-нараді прийняли участь: директор МКП «Щасливі тварини» А. Бахеркін, головний бухгалтер І. Добровольська, економіст О. Гіганова, ветлікар Г. Лекунова, адміністратор О. Худошина та інші.
В ході наради були висвітлені показники виробничого травматизму за 2017 рік, які сталися в галузі житлово-комунального господарства, були роз’яснені вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці. Було звернено увагу на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні всіх видів робіт працівниками та на необхідність дотримання вимог інструкцій з ОП. 


Також йшла мова про необхідність і порядок проведення атестації робочих місць та медичних оглядів працівників, про порядок проведення щорічного навчання і перевірки знань у працівників, що допускаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою і тих, де потрібен професійний добір.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці на кожному робочому місці та обов`язки працівників щодо запобігання виробничого травматизму.
Учасники семінару оглянули новий спеціалізований автомобіль для транспортування тварин на стерилізацію та лікування, придбаний за кошти місцевого бюджету міста Маріуполь.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 35

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 29

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.