Спеціалісти Управління прийняли участь у заходах з запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь 0 173

10 cічня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Л. Латиш та головний спеціаліст відділу гігієни праці Г. Фокін провели семінар-нараду з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь.
В семінарі-нараді прийняли участь: директор МКП «Щасливі тварини» А. Бахеркін, головний бухгалтер І. Добровольська, економіст О. Гіганова, ветлікар Г. Лекунова, адміністратор О. Худошина та інші.
В ході наради були висвітлені показники виробничого травматизму за 2017 рік, які сталися в галузі житлово-комунального господарства, були роз’яснені вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці. Було звернено увагу на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні всіх видів робіт працівниками та на необхідність дотримання вимог інструкцій з ОП. 


Також йшла мова про необхідність і порядок проведення атестації робочих місць та медичних оглядів працівників, про порядок проведення щорічного навчання і перевірки знань у працівників, що допускаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою і тих, де потрібен професійний добір.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці на кожному робочому місці та обов`язки працівників щодо запобігання виробничого травматизму.
Учасники семінару оглянули новий спеціалізований автомобіль для транспортування тварин на стерилізацію та лікування, придбаний за кошти місцевого бюджету міста Маріуполь.

Попередня статтяНаступна стаття

Начальник транспортного відділу спілкувався з керівництвом філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» 0 17

Начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Максимов та головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку М. Стрельцов та А. Насібян завітали до філії «Слов’янський автодор» ДП «Донецький облавтодор» та провели круглий стіл на тему: «Порядок видачі дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устатковання підвищеної небезпеки та вимоги безпеки під час підготовки до виїзду, рух по території підприємства та робота на лінії».

Під час заходу представники ГУ Держпраці у Донецькій області навели статистичні дані про нещасні випадки, розповіли про постанову КМУ від 7 лютого 2018 р. № 48, яка вносить зміни до постанови КМУ від 26 жовтня 2011 р. № 1107 та надали роз’яснення стосовно випуску транспортних засобів (ТЗ) на лінію та допуску водіїв до роботи, комплектації ТЗ, про огляд ГБО і строки повірки балонів, а також відповіли на питання, які виникали під час спілкування та домовились на подальшу співпрацю з питань охорони праці.

На підприємстві ПрАТ «Авдіївський коксохімічний завод» відбулась технічна нарада з питань зниження виробничого травматизму 0 15

Заступник начальника відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Сергій Гошко проінформував присутніх про стан виробничого травматизму в металургійній галузі Донецької області та про обставини нещасних випадків зі смертельними наслідками у I півріччі 2018 року. 
Керівництву ПрАТ «АКХЗ», на виконання п. 3.2. Рішення колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області, було запропоновано провести на підприємстві внутрішній аудит охорони праці за участю працівника Головного управління Держпраці у Донецькій області.