Спеціалісти Управління прийняли участь у заходах з запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь 0 66

10 cічня головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Л. Латиш та головний спеціаліст відділу гігієни праці Г. Фокін провели семінар-нараду з питань організації роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму в МКП «Щасливі тварини» у м. Маріуполь.
В семінарі-нараді прийняли участь: директор МКП «Щасливі тварини» А. Бахеркін, головний бухгалтер І. Добровольська, економіст О. Гіганова, ветлікар Г. Лекунова, адміністратор О. Худошина та інші.
В ході наради були висвітлені показники виробничого травматизму за 2017 рік, які сталися в галузі житлово-комунального господарства, були роз’яснені вимоги нормативно-правових актів з питань охорони праці. Було звернено увагу на безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні всіх видів робіт працівниками та на необхідність дотримання вимог інструкцій з ОП. 


Також йшла мова про необхідність і порядок проведення атестації робочих місць та медичних оглядів працівників, про порядок проведення щорічного навчання і перевірки знань у працівників, що допускаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою і тих, де потрібен професійний добір.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці на кожному робочому місці та обов`язки працівників щодо запобігання виробничого травматизму.
Учасники семінару оглянули новий спеціалізований автомобіль для транспортування тварин на стерилізацію та лікування, придбаний за кошти місцевого бюджету міста Маріуполь.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.