Спеціалісти відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у Маріуполі підводили підсумки стану травматизму у 2017 року 0 52

Підбиваючи підсумки 2017 року, вимушені пригадати про непоправимі втрати. 
Так, внаслідок 3-х нещасних випадків на території ПрАТ «ММК ім. Ілліча» протягом року загинуло 5 працівників, у тому числі 3 – під час групового нещасного випадку.
Перша трагедія сталася 19 лютого з вантажником зайнятим на розвантаженні гарячого агломерату на бункерній естакаді доменного цеху Олександром Авдєєнком. Працівник загинув внаслідок його затискання між рамою вагону та важелем відкриття кришки люка під час відкривання розвантажувального люку вагона-хопера, механізм якого був несправним. 


Під час групового нещасного випадку 14 липня внаслідок обвалення перекриття даху виробничої будівлі листопрокатного цеху 1700 ПрАТ «ММК ім. Ілліча» загинули 3 працівника підрядної організації ТОВ «Будівельно-монтажна компанія «Акцепт-Буд», що були залучені до виконання ремонтних робіт: інженер з охорони праці Ніна Орлова, виконавці робіт за цивільно-правовим договором Андрій Любецький та Микола Волинкін.
2 серпня загинула машиніст компресорних установок ПрАТ «ММК ім. Ілліча» Юлія Дікова, що отримала численні опіки тіла у приміщенні теплового пункту адміністративно-побутового комплексу №2 цеху холодного прокату комбінату.
Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Олександр Бардаш провів нараду з фахівцями служби охорони праці підприємства. Під час зустрічі було проведено аналіз причин нещасних випадків на виробництві та заходів, що були вжиті для унеможливлення настання аналогічних випадків у майбутньому.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.