У ПАТ “Веско” проходив семінар з охорони праці за участю спеціаліста гірничого управління 0 100

Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі зі службою охорони праці та головним механіком ПАТ «ВЕСКО» (м. Дружківка). Тема семінару: «Обговорення вимог правил з охорони праці при навантажувально-розвантажувальних роботах» (НПАОП 0.00-1.75-15). 
У ПАТ «ВЕСКО» в виробничому процесі, під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом, під час проведення ремонтних робіт та при інших допоміжних технологічних процесах фахівці підприємства користуються цими правилами.
Під час семінару були обговорені основні питання щодо проведення навантажувально-розвантажувальних робіт на підприємстві, а саме: постійний контроль за технічним станом підйомно-транспортних машин, механізмів та обладнання, вантажозахватних приладів та контроль за безпечним виконанням вантажопідйомних робіт.
Було детально розглянуто нещасний випадок, який стався 29.11.2017 року з машиністом конвеєра Рудника ім. Володарського ДП «АРТЕМСІЛЬ» (м. Соледар). Було звернено увагу присутніх на обов´язки керівництва з вдосконалення роботи СУОП на підприємстві та втілення заходів зі створення безпечних умов праці відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», а також на забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників у області охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» посадові особи Управління проводили круглий стіл 0 12

19 січня проводився круглий стол на тему: «Порядок проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці». На офіційному заходів був присутній головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку В. Швець, начальник відділу гігієни праці В. Стичинський, директор ТОВ «Маріупольська Автошкола «Автолідер» О. Романов та інші. 

Головний державний інспектор В. Швець розповідав про порядок організації навчання з питань охорони праці, вимоги Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці НГІАОП 0.00-4.12-05. Особливу увагу фахівець ГУ Держпраці у Донецькій області приділив навчанню і перевірці знань з питань охорони праці, також розглянувши порядок розробки та затвердження тематичних планів і програм навчання з питань охорони праці.

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 13

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.