У ПАТ “Веско” проходив семінар з охорони праці за участю спеціаліста гірничого управління 0 121

Начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі зі службою охорони праці та головним механіком ПАТ «ВЕСКО» (м. Дружківка). Тема семінару: «Обговорення вимог правил з охорони праці при навантажувально-розвантажувальних роботах» (НПАОП 0.00-1.75-15). 
У ПАТ «ВЕСКО» в виробничому процесі, під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом, під час проведення ремонтних робіт та при інших допоміжних технологічних процесах фахівці підприємства користуються цими правилами.
Під час семінару були обговорені основні питання щодо проведення навантажувально-розвантажувальних робіт на підприємстві, а саме: постійний контроль за технічним станом підйомно-транспортних машин, механізмів та обладнання, вантажозахватних приладів та контроль за безпечним виконанням вантажопідйомних робіт.
Було детально розглянуто нещасний випадок, який стався 29.11.2017 року з машиністом конвеєра Рудника ім. Володарського ДП «АРТЕМСІЛЬ» (м. Соледар). Було звернено увагу присутніх на обов´язки керівництва з вдосконалення роботи СУОП на підприємстві та втілення заходів зі створення безпечних умов праці відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», а також на забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників у області охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 40

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.