Фахівець Управління взяв участь у складі комісії з прийому до експлуатації крана 0 67

Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов брав участь у складі комісії з прийому до експлуатації крана мостового електричного однобалкового опорного у ТОВ «Магма».
До складу комісії також входили головний інженер, головний механік, заступник директора з охорони праці та промислової безпеки підприємства, начальник ділянки з ремонту обладнання № 2, представник дирекції з охорони праці, промислової безпеки та екології, майстер з ремонту та експлуатації вантажопідіймального обладнання підприємства, експерт спеціалізованої організації.
Комісією перевірено технічну документацію крана, проведено огляд металоконструкцій та механізмів, перевірено роботу механізмів без навантаження, здійснені статичні та динамічні випробування крана.
За результатами проведеної роботи було встановлено:
– у процесі проведення випробувань не відбулося порушення стійкості крану;
– тріщини та залишкові деформації, як в основному металі, так і в зварних швах, не виявлені;
– у процесі випробування, при подальшому огляді металоконструкції пошкоджень не виявлено та міцність крану не порушено;
– після випробування пошкоджень стану канатів, вантажних лебідок та гаку не виявлено;
– гальмівний шлях відповідає паспортним характеристикам;
– у процесі проведення багаторазового (не менше трьох разів) підіймання та опускання вантажу, пуск з проміжного положення, а також перевірки дії всіх інших механізмів зауваження відсутні.
Кран пройшов випробування та у приймальному акті рекомендований комісією до нормальної експлуатації за паспортними характеристиками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

На АО «ПО «КОНТІ» інспектор відділу нагляду у будівництві приймала участь у круглому столі з охорони праці 0 20

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко прийняла участь у круглому столі за темою: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Загальні питання охорони праці. Профілактика травматизму на виробництві» на АО «ПО «КОНТІ» за підтримки Фонду соціального страхування в особі завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення Управління ВД ФСС України в Донецькій області Кондратенко Сергія. 
На засіданні круглого столу було акцентовано увагу на ст. 13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель та споруд і моніторинг за їх технічним станом. Було доведено до відома про необхідність:
• періодичного обстеження будівель і споруд з метою оцінки їх технічного стану;
• наявність паспортів будівель і споруд; 
• наказу по підприємству про створення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• розробки та затвердження Положення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• наказу з визначенням об’єктів, які підлягають обстеженню, видів і термінів обстеження; 
• наказу про закріплення за цехами, відділами та іншими підрозділами, які займають зазначені площі всі виробничі будівлі та споруди; 
• наказу про призначення складу комісії із загального огляду будівель і споруд; 
• при осінніх та весняних оглядах складання актів за результатами, в яких вказуються дефекти та необхідність розробки і затвердження керівником підприємства річних планів (графіків) попереджувальних ремонтів будівель і споруд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Мирнограді проходило засідання комісії зі спеціального розслідування аварії на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» 0 28

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 22 січня 2018 року о 15 годині 05 хвилин з робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» у 12 південній «біс» лаві блоку 10. На засіданні було заслухано доповідь начальника медично-оздоровчої служби ПАТ «ШУ «Покровське» щодо стану постраждалих в аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10. Згідно наданої інформації останні 3 потерпілі виписані з м. Краматорськ на амбулаторне лікування у м. Покровськ.


Про хід ліквідації аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10 доповів головний інженер ПАТ «ШУ «Покровське» О. Янжула.
Наступне засідання комісії призначено на 27.02.2018, на якому буде розглянуто питання щодо можливості обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії та комісії зі спеціального розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: