На АГЗС у Покровську та Мирнограді інспектор Управління проводив семінари 0 66

На АГЗС №1 у м. Мирноград та на АГЗС «Волна» у Покровському районі головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко провів семінари-наради з питань правил безпеки охорони праці при виконанні газонебезпечних робіт на АГЗП ТОВ «Нафтоград». На семінарах були присутні директор ТОВ «Нафтоград» Д. Платоненко, інженер з охорони праці Т. Соловйова та оператори станції. Було розглянуто питання: 
– про виконання газонебезпечних робіт при заливі/наливі нафтопродуктів та газу пропан-бутан;
– про необхідність оформлення нарядів-допусків при виконанні газонебезпечних робіт першої групи;
– про обов’язки персоналу при виконанні газонебезпечних робіт;
– про затвердження порядку при заливі/наливі небезпечних речовин;
– про порядок перевірки знань у робітників, які залучені до виконання газонебезпечних робіт;
– про необхідність оновлення зимового спецодягу для працівників АГЗС;
– про вплив шкідливих речовин при проведені газонебезпечних робіт на здоров’я робітників.

Попередня статтяНаступна стаття

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 10

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

Спеціалісти транспортного відділу взяли участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки та Національною Поліцією 0 12

З 15 по 17 січня головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра, Євген Москвін та Василь Швець прийняли активну участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки і Національною Поліцією, які проходили по а/д М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ” 620 км (пост Поліції “Мангуш).

Вищевказані заходи спрямовані на посилення взаємодії та співпраці під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) з профілактики нещасних випадків на виробництві, дорожньо-транспортних пригод і підвищення рівня безпеки дорожнього руху на підприємствах Донецької області у 2018 році між ГУ Держпраці у Донецькій області, Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) у Донецькій області та Національною Поліцією.