На АГЗС у Покровську та Мирнограді інспектор Управління проводив семінари 0 107

На АГЗС №1 у м. Мирноград та на АГЗС «Волна» у Покровському районі головний державний інспектор відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі Олег Ісаєнко провів семінари-наради з питань правил безпеки охорони праці при виконанні газонебезпечних робіт на АГЗП ТОВ «Нафтоград». На семінарах були присутні директор ТОВ «Нафтоград» Д. Платоненко, інженер з охорони праці Т. Соловйова та оператори станції. Було розглянуто питання: 
– про виконання газонебезпечних робіт при заливі/наливі нафтопродуктів та газу пропан-бутан;
– про необхідність оформлення нарядів-допусків при виконанні газонебезпечних робіт першої групи;
– про обов’язки персоналу при виконанні газонебезпечних робіт;
– про затвердження порядку при заливі/наливі небезпечних речовин;
– про порядок перевірки знань у робітників, які залучені до виконання газонебезпечних робіт;
– про необхідність оновлення зимового спецодягу для працівників АГЗС;
– про вплив шкідливих речовин при проведені газонебезпечних робіт на здоров’я робітників.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 37

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.