На виробничу нараду служби охорони праці ПрАТ «МК «Азовсталь» запросили представників Управління 0 100

На чергову виробничу нараду служби охорони праці та начальників структурних підрозділів ПрАТ «МК «Азовсталь», що відбулась вчора, були запрошені представники Головного управління Держпраці у Донецькій області.
На зустрічі з металургами були підведені підсумки співпраці у 2017 році, розглянуті питання охорони праці на об’єктах підвищеної небезпеки, медичних оглядів працівників, дотримання Кодексу Законів про працю та норм гігієни праці.


Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Михайло Хайлов акцентував увагу, що в умовах дії мораторію на проведення планових перевірок, необхідно проводити профілактичні спільні заходи для запобігання порушень. Були наведені статистичні дані щодо виробничого травматизму у металургійній галузі у 2017 році та основні причини таких нещасних випадків.
Начальник відділу гігієни праці Володимир Стичінський зосередився на питаннях здоров’я працівників, необхідності проведення медичних оглядів та дотримання вимог гігієни праці на підприємствах металургії.
Найактуальніші питання щодо оплати праці, додержання мінімальних державних гарантій, оформлення трудових відносин, надання відпусток, зокрема на період дії АТО, збереження робочих місць та середнього заробітку під час військової служби за контрактом висвітлила начальник відділу контролю південного напрямку Валентина Гуменюк.
Питання, які було розглянуто, викликали жвавий інтерес у присутніх. На всі запитання, поставлені під час зустрічі, було надано вичерпні відповіді згідно чинного законодавства України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

На АО «ПО «КОНТІ» інспектор відділу нагляду у будівництві приймала участь у круглому столі з охорони праці 0 20

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко прийняла участь у круглому столі за темою: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Загальні питання охорони праці. Профілактика травматизму на виробництві» на АО «ПО «КОНТІ» за підтримки Фонду соціального страхування в особі завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення Управління ВД ФСС України в Донецькій області Кондратенко Сергія. 
На засіданні круглого столу було акцентовано увагу на ст. 13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель та споруд і моніторинг за їх технічним станом. Було доведено до відома про необхідність:
• періодичного обстеження будівель і споруд з метою оцінки їх технічного стану;
• наявність паспортів будівель і споруд; 
• наказу по підприємству про створення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• розробки та затвердження Положення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• наказу з визначенням об’єктів, які підлягають обстеженню, видів і термінів обстеження; 
• наказу про закріплення за цехами, відділами та іншими підрозділами, які займають зазначені площі всі виробничі будівлі та споруди; 
• наказу про призначення складу комісії із загального огляду будівель і споруд; 
• при осінніх та весняних оглядах складання актів за результатами, в яких вказуються дефекти та необхідність розробки і затвердження керівником підприємства річних планів (графіків) попереджувальних ремонтів будівель і споруд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Мирнограді проходило засідання комісії зі спеціального розслідування аварії на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» 0 28

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 22 січня 2018 року о 15 годині 05 хвилин з робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» у 12 південній «біс» лаві блоку 10. На засіданні було заслухано доповідь начальника медично-оздоровчої служби ПАТ «ШУ «Покровське» щодо стану постраждалих в аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10. Згідно наданої інформації останні 3 потерпілі виписані з м. Краматорськ на амбулаторне лікування у м. Покровськ.


Про хід ліквідації аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10 доповів головний інженер ПАТ «ШУ «Покровське» О. Янжула.
Наступне засідання комісії призначено на 27.02.2018, на якому буде розглянуто питання щодо можливості обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії та комісії зі спеціального розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: