Фахівці транспортного відділу провели нараду з керівним складом КП ТТУ Краматорська 0 108

Сьогодні начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов та головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Артур Насібян провели нараду з керівним складом КП ТТУ м. Краматорськ. У ході наради призначений Директор КП ТТУ.
Г. Бачаров розповів про стан підприємства та плани розвитку на 2018-2019р., інженер з охорони праці та БДР С. Свідрак відзвітував про стан охорони праці в ТТУ, про забезпеченість працівників спецодягом та ЗІЗ. Начальник виробничого відділу ТТУ С. Койнаш розповів про розширення автопарку та виробничих приміщень.
У свою чергу, представники відділу нагляду на транспорті та зв’язку розповіли про п.6.1-6.6 розділу 3 НПАОП 0.00-1.62-12 «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» щодо до вимог до контрольно-технічних пунктів на підприємствах та розділу 7, вищевказаних правил, про вимоги безпеки до обладнання транспортних засобів.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 37

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.