Фахівці транспортного відділу провели нараду з керівним складом КП ТТУ Краматорська 0 73

Сьогодні начальник відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Дмитро Максимов та головний державний інспектор відділу нагляду на транспорті та зв’язку Артур Насібян провели нараду з керівним складом КП ТТУ м. Краматорськ. У ході наради призначений Директор КП ТТУ.
Г. Бачаров розповів про стан підприємства та плани розвитку на 2018-2019р., інженер з охорони праці та БДР С. Свідрак відзвітував про стан охорони праці в ТТУ, про забезпеченість працівників спецодягом та ЗІЗ. Начальник виробничого відділу ТТУ С. Койнаш розповів про розширення автопарку та виробничих приміщень.
У свою чергу, представники відділу нагляду на транспорті та зв’язку розповіли про п.6.1-6.6 розділу 3 НПАОП 0.00-1.62-12 «Правила охорони праці на автомобільному транспорті» щодо до вимог до контрольно-технічних пунктів на підприємствах та розділу 7, вищевказаних правил, про вимоги безпеки до обладнання транспортних засобів.

Попередня статтяНаступна стаття

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 10

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

Спеціалісти транспортного відділу взяли участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки та Національною Поліцією 0 12

З 15 по 17 січня головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра, Євген Москвін та Василь Швець прийняли активну участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки і Національною Поліцією, які проходили по а/д М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ” 620 км (пост Поліції “Мангуш).

Вищевказані заходи спрямовані на посилення взаємодії та співпраці під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) з профілактики нещасних випадків на виробництві, дорожньо-транспортних пригод і підвищення рівня безпеки дорожнього руху на підприємствах Донецької області у 2018 році між ГУ Держпраці у Донецькій області, Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) у Донецькій області та Національною Поліцією.