У Відділі освіти Покровської міської ради працівники Управління проводили лекцію 0 80

24 листопада фахівці Головного управління Держпраці у Донецькій області: головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Хоршунова С.О., головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Іванова Л.Е. та головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. провели у Відділі освіти Покровської міської ради у Донецькій області семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці, гігієни праці».
На семінарі Хоршунова С.О. зазначила основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.
Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Іванова Л.Е. повідомила про вимоги законодавства про працю в частині виплати заробітної плати, мінімальних гарантій в оплаті праці, відпусток без збереження заробітної плати та звернула увагу на необхідність дотримання вимог законодавства України про працю. Зазначила права працівників з цього приводу та попередила про відповідальність роботодавців у разі порушення зазначених вимог.
Головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. зауважила про важливість дотримання законодавства України стосовно гігієни праці, медичних оглядів, профілактики професійних захворювань та визначила основні тенденції атестації робочих місць за шкідливими умовами праці.
В ході семінару присутнім працівникам закладу були надані відповіді та роз`яснення на запитання щодо безпечної експлуатації електроприладів, стосовно вимог законодавства в частині виплати заробітної плати, відпусток без збереження заробітної плати та в частині гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.

Попередня статтяНаступна стаття

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 8

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

Спеціалісти транспортного відділу взяли участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки та Національною Поліцією 0 11

З 15 по 17 січня головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра, Євген Москвін та Василь Швець прийняли активну участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки і Національною Поліцією, які проходили по а/д М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ” 620 км (пост Поліції “Мангуш).

Вищевказані заходи спрямовані на посилення взаємодії та співпраці під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) з профілактики нещасних випадків на виробництві, дорожньо-транспортних пригод і підвищення рівня безпеки дорожнього руху на підприємствах Донецької області у 2018 році між ГУ Держпраці у Донецькій області, Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) у Донецькій області та Національною Поліцією.