У Відділі освіти Покровської міської ради працівники Управління проводили лекцію 0 114

24 листопада фахівці Головного управління Держпраці у Донецькій області: головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Хоршунова С.О., головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Іванова Л.Е. та головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. провели у Відділі освіти Покровської міської ради у Донецькій області семінар на тему: «Дотримання законодавства України про працю в частині: охорони праці, оплати праці, гігієни праці».
На семінарі Хоршунова С.О. зазначила основні аспекти вимог законодавства України про охорону праці щодо профілактики нещасних випадків та їх попередження, проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, порядку організації ефективної роботи, спрямованої на створення належних, безпечних і здорових умов праці та запобігання виробничого травматизму.
Головний державний інспектор відділу контролю західного напрямку Іванова Л.Е. повідомила про вимоги законодавства про працю в частині виплати заробітної плати, мінімальних гарантій в оплаті праці, відпусток без збереження заробітної плати та звернула увагу на необхідність дотримання вимог законодавства України про працю. Зазначила права працівників з цього приводу та попередила про відповідальність роботодавців у разі порушення зазначених вимог.
Головний спеціаліст відділу експертизи умов праці Бешуля О.В. зауважила про важливість дотримання законодавства України стосовно гігієни праці, медичних оглядів, профілактики професійних захворювань та визначила основні тенденції атестації робочих місць за шкідливими умовами праці.
В ході семінару присутнім працівникам закладу були надані відповіді та роз`яснення на запитання щодо безпечної експлуатації електроприладів, стосовно вимог законодавства в частині виплати заробітної плати, відпусток без збереження заробітної плати та в частині гігієни праці, медичних оглядів та профілактики професійних захворювань.

Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 37

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.