У Фонді соціального страхування у Нікольському районі інспектор Управління Держпраці проводив нараду 0 137

15 листопада головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Пугач М.І. провів нараду на тему: «Приховування нещасних випадків – позбавлення соціальних гарантій» у Нікольської ЦРЛ Нікольського району. У нараді приймали участь: начальник Фонду соціального страхування у Нікольському районі Татар В.Х., заступник начальника Фонду соціального страхування Нікольського відділення Гала І.Я. та страховий експерт з охорони праці Фонду соціального страхування Кияненко І.М., в присутності головного лікаря Нікольської ЦРЛ Шамлі С.С. та працівників закладу.
Були розглянуті питання щодо дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці в лікувальному закладі. Проведено роз’яснення нормативно-правових актів з питань охорони праці, згідно Типового положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, про Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Згідно Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р. були розглянуті питання професійних оглядів лікувальним закладом району.


У ході наради прийняли рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правових актів з питань гігієни та охорони праці між лікувальними та профілактичними закладами Нікольського району та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень де вони експлуатуються, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні усіх видів робіт працівниками, про необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій співробітників лікувального закладу.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.