У Фонді соціального страхування у Нікольському районі інспектор Управління Держпраці проводив нараду 0 99

15 листопада головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Пугач М.І. провів нараду на тему: «Приховування нещасних випадків – позбавлення соціальних гарантій» у Нікольської ЦРЛ Нікольського району. У нараді приймали участь: начальник Фонду соціального страхування у Нікольському районі Татар В.Х., заступник начальника Фонду соціального страхування Нікольського відділення Гала І.Я. та страховий експерт з охорони праці Фонду соціального страхування Кияненко І.М., в присутності головного лікаря Нікольської ЦРЛ Шамлі С.С. та працівників закладу.
Були розглянуті питання щодо дотримання вимог з безпеки життєдіяльності та охорони праці в лікувальному закладі. Проведено роз’яснення нормативно-правових актів з питань охорони праці, згідно Типового положення про навчання та перевірку знань з питань охорони праці, про Порядок розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві. Згідно Постанови КМУ №1232 від 30.11.2011р. були розглянуті питання професійних оглядів лікувальним закладом району.


У ході наради прийняли рішення співпрацювати та налагоджувати відносини у сфері дотримання законодавства на відповідність нормативно-правових актів з питань гігієни та охорони праці між лікувальними та профілактичними закладами Нікольського району та Головним управлінням Держпраці у Донецькій області.
Особливу увагу звернули на обов’язки роботодавця щодо втілення заходів зі створення безпечних умов праці та профілактики виробничого травматизму, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень де вони експлуатуються, посилення контролю за дотриманням вимог безпеки праці при виконанні усіх видів робіт працівниками, про необхідність дотримання вимог інструкцій з охорони праці та посадових інструкцій співробітників лікувального закладу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Попередня статтяНаступна стаття

На АО «ПО «КОНТІ» інспектор відділу нагляду у будівництві приймала участь у круглому столі з охорони праці 0 20

Головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Наталія Шевченко прийняла участь у круглому столі за темою: «Безпечна експлуатація виробничих будівель та споруд. Загальні питання охорони праці. Профілактика травматизму на виробництві» на АО «ПО «КОНТІ» за підтримки Фонду соціального страхування в особі завідувача сектору страхових експертів з охорони праці Костянтинівського міського відділення Управління ВД ФСС України в Донецькій області Кондратенко Сергія. 
На засіданні круглого столу було акцентовано увагу на ст. 13 Закону України «Про охорону праці» де вказано, що роботодавець забезпечує належне утримання будівель та споруд і моніторинг за їх технічним станом. Було доведено до відома про необхідність:
• періодичного обстеження будівель і споруд з метою оцінки їх технічного стану;
• наявність паспортів будівель і споруд; 
• наказу по підприємству про створення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• розробки та затвердження Положення служби спостереження за безпечною експлуатацією будівель і споруд; 
• наказу з визначенням об’єктів, які підлягають обстеженню, видів і термінів обстеження; 
• наказу про закріплення за цехами, відділами та іншими підрозділами, які займають зазначені площі всі виробничі будівлі та споруди; 
• наказу про призначення складу комісії із загального огляду будівель і споруд; 
• при осінніх та весняних оглядах складання актів за результатами, в яких вказуються дефекти та необхідність розробки і затвердження керівником підприємства річних планів (графіків) попереджувальних ремонтів будівель і споруд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

У Мирнограді проходило засідання комісії зі спеціального розслідування аварії на ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» 0 28

Відбулося засідання комісії зі спеціального розслідування аварії з груповим нещасним випадком, яка сталася 22 січня 2018 року о 15 годині 05 хвилин з робітниками ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» у 12 південній «біс» лаві блоку 10. На засіданні було заслухано доповідь начальника медично-оздоровчої служби ПАТ «ШУ «Покровське» щодо стану постраждалих в аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10. Згідно наданої інформації останні 3 потерпілі виписані з м. Краматорськ на амбулаторне лікування у м. Покровськ.


Про хід ліквідації аварії у 12 південній «біс» лаві блоку №10 доповів головний інженер ПАТ «ШУ «Покровське» О. Янжула.
Наступне засідання комісії призначено на 27.02.2018, на якому буде розглянуто питання щодо можливості обстеження аварійної дільниці членами експертної комісії та комісії зі спеціального розслідування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: