У ПАТ “ВЕСКО” фахівець Управління Держпраці взяв участь у семінарі з керівниками структурних підрозділів 0 101

10 лиcтопада начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Вілков О.Г. прийняв участь у семінарі з керівниками структурних підрозділів, службою охорони праці та фахівцями автотранспортного цеху ПАТ «ВЕСКО» (м. Дружківка). Тема семінару: «Обговорення вимог Правил з охорони праці під час експлуатації великовантажних автомобілів та інших технологічних транспортних засобів під час розробки рудних і нерудних копалин відкритим способом».
На ПАТ «ВЕСКО» у виробничому процесі, під час розробки родовищ корисних копалин відкритим способом, використовуються великовантажні автомобілі для перевезення розкривних порід та корисної копалини – вогнетривкої глини. Під час семінару, при використанні великовантажних автомобілів на підприємстві, були визначені наступні проблемні питання: незручність проведення ремонтних робіт в умовах кар’єра, необхідність постійно підтримувати у належному стані технологічні автошляхи, потреба у кваліфікованих водіях та інші.


Було розглянуто випадок ураження електричним струмом водія великовантажного автомобіля (ПП «Морозов»), який стався 07.11.2017 року у м. Лиман Донецької області.
Було звернено увагу на виконання обов´язків керівництвом з вдосконалення роботи СУОП на підприємстві та втілення заходів зі створення безпечних умов праці відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників у сфері охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.