Інспектори Управління Держпраці відвідали у Добропіллі відділення Фонду соціального страхування 0 175

Фахівцями відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Федоровою Оленою Валеріївною, Ковальовою Яною Миколаївною та головним державним інспектором відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Кривенко Катериною Володимировною проведено відвідування Донецького міського відділення у Будьонівському районі управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.
Метою заходу було підвищення обізнаності колективу відділення з питаннь дотримання вимог законодавства про працю щодо надання відпусток без збереження заробітної плати.
Також було обговорено порядок проведення розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.