У Приазовському Державному Технічному Університеті інспектори читали лекцію 0 108

9 листопада у Приазовському Державному Технічному Університеті головними державними інспекторами відділу нагляду у хімічній промисловості та газовому комплексі управління нагляду у промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Д. Назаренком та В. Торгунаковим, за участю керівника ради голів ОСББ Центрального району м. Маріуполя В. Бушнєва, проведена лекція-семінар для голів ОСББ м. Маріуполя на тему: «Безпечна експлуатація газового господарства житлових будинків та димовентканалів у житловому фонді».
Цей превентивний захід відбувся у рамках міської програми сприяння розвитку ОСББ за підтримки мера м. Маріуполя В. Бойченка та очільника ради голів ОСББ м. Маріуполя Д. Візєнкова. Учасники семінару підняли проблемні питання щодо безпечного утримання газового обладнання, запропонували міській владі створити спеціалізоване підприємство для ремонту та перевірки ДВК у багатоповерхових будинках.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.