У міській лікарні Маріуполя інспектор Управління Держпраці проводив семінар 0 98

8 листопада у КЗ «Маріупольська міська лікарня №1» головний державний інспектор відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Головного управління Держпраці у Донецькій області Котов В.В. провів семінар з питань ринкового нагляду. На якому було роз’яснено вимоги закону України «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції» та Закону України «Про загальну безпечність нехарчової продукції». Було надано роз’яснення щодо вимог «Технічного регламенту засобів індивідуального захисту», які є обов’язковими для виконання юридичними або фізичними особами, що проектують і постачають засоби індивідуального захисту на ринок.


Котов В.В. розповів про проведення оцінки відповідності засобів індивідуального захисту та обладнання, що працює під тиском, яку проводить виробник та його уповноважена особа шляхом застосування модулів згідно з Технічним регламентом модулів оцінки відповідності та вимог, які стосуються маркування національним знаком відповідності.
У ході семінару було наголошено на необхідність надання декларації відповідності матеріально-технічної бази , яка повинна додаватись до засобів індивідуального захисту та обладнання, що працює під тиском.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.