На шахті “Котляревська” проводили круглий стіл з охорони праці 0 125

В рамках взаємодії між управліннями та структурними підрозділами Головного управління Держпраці у Донецькій області 10 листопада заступником начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні управління гірничого нагляду Мусінським А.В. та заступником начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Пантєлєєвим С.П. за участю заступника директора з охорони праці ВП Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» Назарова П.В. було проведено круглий стіл на тему: «Роз’яснення законодавства з охорони праці та промислової безпеки при виконанні гірничотехнічних робіт та робіт при експлуатації автомобільного транспорту з працівниками ВП Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля».


У своєму виступі заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку Пантєлєєв С.П. розповів працівникам автоколони ВП Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» про важливість транспорту в роботі підприємства. Повідомив про заходи, які необхідно виконувати під час випуску автомобілів на лінію, важливість передрейсових та післярейсових медичних оглядів водіїв. Звернув увагу на обов’язкове дотримання правил безпеки при ремонті та технічному обслуговуванні транспортних засобів та на основні засоби індивідуального і колективного захисту, якими повинні забезпечуватись працівники, які виконують роботи на транспорті.


Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні Мусінський А.В. розповів працівникам ВП Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» про необхідність дотримання вимог законодавства, стану охорони праці та промислової безпеки при виконанні гірничих робіт на підприємстві. Нагадав про необхідність знання ПЛА щодо свого робочого місця, розташування запасних виходів, маршруту пересування при аварійних ситуаціях, місця розташування засобів ППЗ, та особисту відповідальність за порушення вимог охорони праці. Також зазначив, що всі нещасні випадки відбуваються в результаті низької виробничої і технологічної дисципліни, незадовільної роботи дільничного і загальношахтного нагляду за своєчасним усуненням порушень ПБ, не приведення робочих місць у безпечний стан, особиста необережність і неуважність потерпілих, невиконання Положень про СУВП.
Заступник директора з охорони праці ВП Шахта «Котляревська» ДП «Селидіввугілля» Назаров П.В. розповів про результати цільової перевірки дотримання вимог ТБ при експлуатації дільничних електропідстанцій, кабельного господарства і електромеханічного устаткування. Про результати перевірки функціонування СУВП на виробничих і допоміжних ділянках, назвав слабкі сторони у виконанні вищевказаного Положення про СУВП і запропонував ряд конкретних заходів, спрямованих на поліпшення та підвищення рівня функціонування СУВП на ділянках.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.