У КЛПУ м. Селидове інспектори Управління Держпраці проводили семінар 0 116

3 листопада у приміщенні КЛПУ Селидівської центральної міської лікарні головний державним інспектор відділу контролю західного напрямку управління з питань праці Марухова А.В. та головний державний інспектор відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Яковенко О.В. провели семінар щодо дотримання законодавства з питань оплати праці та охорони праці в закладах охорони здоров’я.
Під час семінару з присутніми працівниками були обговорені питання нарахування та виплати заробітної плати, порядок та строки виплати розрахункових коштів при звільненні, а також питання атестації робочих місць. Було звернено увагу на обов’язковість проведення цільових інструктажів з охорони праці, якщо працівник виконує разову роботу не пов’язану з посадовими обов’язками зазначеними у посадовій інструкції. Було розглянуто профілактичні заходи щодо запобігання випадків травмування, обов’язки керівників з забезпечення охорони праці в закладі, навчання з питань охорони праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.