Спеціалісти Управління Держпраці зобов’язали роботодавців погасити заборгованість із заробітної плати перед 21636 працівниками 0 147

З метою посилення контролю за додержанням роботодавцями законодавства про працю, зокрема з питань оплати праці, особлива увага приділяється стану виплати заборгованості із заробітної плати.
Фахівцями Головного управління Держпраці у Донецькій області протягом вересня-жовтня 2017 року, на підставі інформації ГУ статистики у Донецькій області щодо підприємств, установ та організацій, які мають заборгованість із виплати заробітної плати, в межах повноважень, було здійснено заходи щодо проведення 40 інспекційних відвідувань економічно активних підприємств – боржників, в ході яких здійснено перевірку заборгованості 40 юридичних осіб та 46 структурних підрозділів з питань дотримання вимог законодавства про працю, в частині нарахування та виплати заробітної плати. Сума заборгованості на час проведення перевірок складала 248535,1 тис. грн.
За результатами інспекційних відвідувань встановлено порушення у 38 суб’єктів, винесено 38 приписів з вимогою погашення заборгованості зі сплати заробітної плати в сумі 248535,1тис. грн., на виконання яких погашено – 44090,2 тис. грн., застосовано фінансових санкцій на суму 281,6 тис. грн., з яких сплачено 28,8 тис.грн., складено протоколів про адміністративні порушення на 10 посадових осіб, матеріали по 23 боржникам, по яким термін заборгованості перевищує 1 місяць, направлені до правоохоронних органів.
Крім того, розроблені графіки погашення заборгованості та направлені листи-вимоги засновникам вищеозначених суб’єктів щодо термінового усунення порушень законодавства про працю та погашення заборгованості з заробітної плати на загальну суму 204444,9 тис. грн.
Так, в ході інспекційного відвідування Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» була встановлена заборгованість з заробітної плати за період серпня – вересня 2017 року в сумі 31214,2 тис. грн. перед 3564 працівниками. За результатами інспекційного відвідування, на виконання припису станом на 27.10.2017 року, підприємством погашено 21881,7 тис. грн., згідно складеного графіку залишок заборгованості буде погашено до 11.11.2017 року.
Завдяки інспекційним відвідуванням ДП «Мирноградвугілля» була погашена заборгованість із заробітної плати у сумі 6 794,9 тис. грн. та ДП «Селидіввугілля» – 15 763,83 тис. грн.

Попередня статтяНаступна стаття

Забезпечення прав дітей під постійною увагою ГУ Держпраці у Донецькій області 0 21

     Заступник начальника управління з питань праці Ігор Часник провів зустріч з начальником служби у справах дітей Нікольської райдержадміністрації Ольгою Внуковою. Під час зустрічі були обговорені питання реалізації превентивних заходів спрямованих на недопущення дитячої праці, а також порушень законодавства про працю неповнолітніх.
     Ігор Часник звернув увагу на трудові принци Глобального договору ООН. Згідно з принципом 5 Глобального договору ООН, ділові кола мають підтримувати ліквідацію дитячої праці. Серед підписантів Глобального договору є значна кількість українських підприємств та організацій. Наприклад у Донецькій області: підприємства групи «Метінвест», Добропільська міська рада та інші. (детально див. за посиланням https://globalcompact.org.ua/join/).
     Під час обговорення Ольга Внукова і Ігор Часник висловили спільну позицію, що недопущення дитячої праці потребує вжиття спільних заходів державних органів влади і органів місцевого самоврядування, громадських організацій, а також підприємств і організацій, що підтримують принципи соціальної відповідальності. Під час зустрічі визнано важливість реалізації наступних заходів:
– створення легальних робочих місць для учнівської молоді;
– залучення дітей до проектів, що сприяють розвитку у дітей творчих здібностей і навиків, мотивують їх до самоосвіти. Серед останніх можливе проведення літературних конкурсів, конкурсів малюнків із залученням широкого кола учасників та затвердженням призових фондів для нагородження конкурсантів у різних номінаціях; проекти з вивчення англійської мови та інформатики із залученням до участі у таких проектах студентської молоді вищих навчальних закладів.
     Національне та міжнародне законодавство щодо заборони дитячої праці та захисту прав дітей:
Міжнародне законодавство:
Конвенція ООН про права дитини від 20.11.1989 р.;
Конвенція МОП про заборону та негайні заходи щодо ліквідації найгірших форм дитячої праці № 182 від 17.06.1999 р. (набула чинності для України у грудні 2001 р.);
Конвенція МОП про мінімальний вік для прийому на роботу № 138 від 26.06.1973 р.;
Рекомендація МОП щодо мінімаль¬ного віку для приймання на роботу № 146 від 26.06.1973 р.;
Рекомендація МОП щодо заборони та негайних дій з ліквідації найгірших форм дитячої праці № 190 від 17.06.1999 р.
Українське законодавство з питань прав дитини:
Конституція України (статті 24, 51, 52, 92)
Сімейний кодекс України (глави 13, 14 та ін.)
Цивільний кодекс України (ст.ст. 295, 1261 та ін.)
Житловий кодекс Української РСР (ст. 125 та ін.)
Закон України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей»
Закон України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування»
Закон України «Про охорону дитинства»
Кодекс законів про працю.

Державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні провів технічне навчання 0 20

     Головний державний інспектор відділу гірничотехнічного нагляду у Добропільському регіоні Сергій Мурзенко провів для співробітників відділу технічне навчання на тему: «Вимоги Закону України «Про запобігання корупції», вимоги Закону України «Про основні засади державного нагляду у сфері господарської діяльності».

     По вищевказаним темам було розглянуто статті Законів України, які повинні використовувати у своїй роботі державні інспектори.

     Технічне навчання пройшло з користю для працівників відділу, адже пройшов обмін знаннями і досвідом.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.