На ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» за участю керівництва Управління Держпраці проводилась нарада 0 62

2 листопада у приміщенні ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» відбулася спільна нарада представників Головного управління Держпраці у Донецькій області та представників ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з питань стану виробничого травматизму та охорони праці на підприємстві.
Під час наради начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Шубін В.П. зазначив, що на шахтах ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» треба посилити роботу з популяризації безпечних методів праці та проведення спільних заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму шляхом застосування превентивних заходів, заснованих на вимогах міжнародного стандарту.
Керівник підприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Чередніченко Ю.Я. доповів про загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації, а також про готовність до безпечної та безаварійної роботи.


За результатами наради були винесені протокольні рішення щодо запобігання виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці, утримання засобів виробництва у технічно-справному стані, безпечного та безаварійного функціонування підприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці проводив нараду у ТОВ «Завод Реммаш» 0 32

У місті Краматорськ у ТОВ «Завод Реммаш» головний державний інспектор відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці ГУ Держпраці у Донецькій області Буряк С.І. провів нараду з приводу відображення заходів безпечного виконання робіт у технологічній документації. На нараді був присутній конструкторсько-технологічний персонал підприємства.
При обговоренні цього питання було загострено увагу присутніх спеціалістів на вимогу нормативно-правових актів з питань охорони праці на наявність на підприємстві технологічної документації – технологічних процесів, карт ремонту, планів організації робіт. Інспектор Буряк С.І. підкреслив, що в технологічній документації обов’язково повинні бути внесені підготовчі операції, технологічне оснащення та інше.

У ГУ Держпраці у Донецькій області продовжено комісійний розгляд Програм розвитку гірничих робіт на 2018 рік 0 26

У Головному управлінні Держпраці у Донецькій області продовжено комісійний розгляд Програм розвитку гірничих робіт на 2018 рік по вуглевидобувним підприємствам.
У роботі комісії приймають участь: заступник начальника управління гірничого нагляду Держпраці України Степановський Є. С, перший заступник начальника Головного управління Дрозд С. В, заступник командира 10 ВГРЗ Кладко С.А., директор ДП «Донецький експертно-технічний центр» Карнаух В.В., в.о. начальника управління гірничого нагляду Яковенко В.А., заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні Мусінський А. В. та головні державні інспектори.


До участі у комісії запрошені генеральні та технічні директори, директори та головні інженери самостійних і відокремлених шахт, заступники директорів з охорони праці, головні спеціалісти шахт.
15 листопада 2017 року була розглянута Програма розвитку гірничих робіт на 2018 рік по вуглевидобувним підприємствам Селидівського регіону: ДП «Селидіввугілля», ДП «Шахтоуправління Південнодонбаське №1», ДП «Шахта ім. М. С. Сургая».
Під час розгляду програми розвитку гірничих робіт на 2018 рік особлива увага звертається на відповідність розвитку гірничих робіт проектній документації, безпеці ведення гірничих робіт, забезпеченості засобами індивідуального та колективного захисту, проведенню ревізій та налагодження стаціонарного обладнання.