На ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» за участю керівництва Управління Держпраці проводилась нарада 0 108

2 листопада у приміщенні ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» відбулася спільна нарада представників Головного управління Держпраці у Донецькій області та представників ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» з питань стану виробничого травматизму та охорони праці на підприємстві.
Під час наради начальник Головного управління Держпраці у Донецькій області Шубін В.П. зазначив, що на шахтах ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» треба посилити роботу з популяризації безпечних методів праці та проведення спільних заходів щодо зниження рівня виробничого травматизму шляхом застосування превентивних заходів, заснованих на вимогах міжнародного стандарту.
Керівник підприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» Чередніченко Ю.Я. доповів про загальний стан охорони праці на місцях, основні недоліки у методиці безпечного виконання робіт та шляхи їх ліквідації, а також про готовність до безпечної та безаварійної роботи.


За результатами наради були винесені протокольні рішення щодо запобігання виробничого травматизму, підвищення існуючого рівня стану охорони праці, утримання засобів виробництва у технічно-справному стані, безпечного та безаварійного функціонування підприємства ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля».

Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління взяли участь у плановому учбовому тренуванні на ПрАТ «МК «Азовсталь» 0 18

Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитро Немченков та Сергій Хмельніченко взяли участь у плановому учбовому тренуванні за сценарієм плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій у ТЛЦ-3600 ПрАТ «МК «Азовсталь».
Персонал відпрацьовував взаємодії під час аварійної ситуації: «Розрив газопроводу від засувки №13 до засувок №50 та 51 із загорянням природного газу на дільниці КІП-2».
Працівники цеху підтвердили свою готовність до локалізації та ліквідації подібної аварійної ситуації: ними була організована оперативна евакуація людей із небезпечної зони, виконано негайне сповіщення керівництва цеху та рятувальних служб, відключено постачання природного газу до камерної печі №3.

На АЗС Маріуполя інспектори Управління проводили тренінги 0 20

Виконуючи превентивно-профілактичні заходи з 15 січня по 19 січня, головні інспектори відділу нагляду в хімічній промисловості та газовому комплексі А. Султанова та В. Торгунаков провели тренінг-семінари на багатопаливних АЗС, що належать ТОВ «Паралель-М ЛТД» у м. Маріуполь. Робітникам були доведені до відома вимоги діючого законодавства з охорони праці щодо забезпечення спецодягом та ЗІЗ, навчання та перевірки знань, проходження мед. оглядів. 
Були практично перевірені навички застосування первинних засобів пожежогасіння, дій згідно ПЛАС при виникненні аварійних ситуацій, знання виробничих інструкцій та інструкцій з охорони праці та промислової безпеки. Наприкінці тренінг-семінару інспектори відповіли на запитання працівників.