За неналежне оформлення працівників будівельну компанію у Донецькій області оштрафовано на 3 млн. 936 тис. гривень 0 396

У жовтні 2017 р. посадовими особами Головного управління Держпраці у Донецькій області проведено позаплановий захід у формі інспекційного відвідування одного з будівельних підприємців області щодо дотримання вимог трудового законодавства, а саме належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками.
Суб’єкт господарювання ТОВ «М» порушив вимоги частини 1, 3 статті 24 Кодексу законів про працю України відносно 41 (сорока одного) найманого працівника. Допустив до роботи працівників без укладення з ними трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики з адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.
Тобто відносно робітників, які працювали без офіційного оформлення, не сплачувався єдиний соціальний внесок із заробітної плати, так вони втратили право на загальнообов’язкове державне соціальне страхування в зазначений період роботи.
Основним видом діяльності підприємства ТОВ «М» є будівництво житлових і нежитлових будівель. Так, будівельні роботи, які виконували неоформлені працівники ТОВ «М» відповідно до НПАОП 27.0-4.02-90, віднесено до робіт підвищеної небезпеки. Робітники не були проінформовані під розписку про умови праці, наявність на робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, стан їх здоров’я не контролюється роботодавцем (не фіксується проходження медичних оглядів), що є порушенням вимог трудового законодавства і найголовніше робітники позбавлені соціального захисту у разі отримання травм та каліцтв на робочому місці.
Слід наголосити, що відповідно до частини 3 статті 265 Кодексу законів про працю України сума штрафної санкції за допуск до роботи неоформленого працівника становить тридцять мінімальних заробітних плат (96 тис. грн.), встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого порушено законодавство.
Загальна сума штрафу накладеного на ТОВ «М» склала 3 млн. 936 тис. гривень.
Користуючись нагодою, звертаємось до роботодавців з проханням виконувати вимоги трудового законодавства. Головним управлінням Держпраці у Донецькій області продовжується робота по виявленню неоформлених трудових відносин та притягненню винних осіб до відповідальності.

Попередня статтяНаступна стаття

Фахівці Управління проводили круглий стіл на шахті “1/3 Новогродівська” 0 11

Заступник начальника відділу гірничотехнічного нагляду у Селидівському регіоні А. Мусінський та заступник начальника відділу нагляду на транспорті та зв’язку С. Пантєлєєв провели круглий стіл на тему: Роз’яснення законодавства з охорони праці та промислової безпеки при виконанні гірничотехнічних робіт та робіт при експлуатації автомобільного транспорту з працівниками ВП Шахта «1/3 Новогродівська» ДП «Селидіввугілля».
С. Пантєлєєв проінформував про основні вимоги «Правил охорони праці на автомобільному транспорті» НПАОП 0.00-1.62-12 при проведенні технічного обслуговування та під час ремонту рухомого складу підприємства.
А. Мусінський розповів про основні вимоги «Правил безпеки у вугільних шахтах» НПАОП 10.0-1.01-10 в частині дотримання протипожежного захисту та пожежної безпеки.

На шахті “Капітальна” у Мирнограді читали лекцію щодо забезпеченості підземних працівників саморятівниками 0 15

16 липня головний державний інспектор спеціалізованого відділу гірничого нагляду і контролю Вікторія Шевкун провела семінар-нараду з посадовими особами Служби «Охорона праці» ВП «Шахта» Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» щодо забезпеченості підземних працівників саморятівниками.

На шахтах ДП «Мирноградвугілля» склалася непроста ситуація з забезпеченістю підземних працівників саморятівниками. Але порівнюючи І півріччя 2017 року та аналогічний період 2018 року, ситуація покращилась.
Згідно Наказу від 24.03.2008 N 53 «Про затвердження Положення про порядок забезпечення працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту» роботодавець зобов’язаний забезпечити за свій рахунок придбання, комплектування, видачу та утримання ЗІЗ відповідно до нормативно-правових актів з охорони праці та колективного договору. Засоби індивідуального захисту, що передбачені у нормативно-правових актах з охорони праці, мають бути видані працівникам залежно від характеру й умов праці на строк носіння, який в будь-якому випадку не повинен перевищувати строку придатності, визначеного документами виробника (інструкціями з
експлуатації, паспортами тощо).
ЗІЗ видаються працівникам безоплатно, є власністю підприємства, обліковуються як інвентар і підлягають обов’язковому поверненню при: звільненні з підприємства, переведенні на тому ж підприємстві на іншу роботу або інше робоче місце, зміні виду робіт, введенні нових технологій, введенні нових або заміні наявних знарядь праці та в інших випадках, коли використання
виданих ЗІЗ не є необхідним, а також ппи закінченні строків їх використання замість одержуваних нових ЗІЗ.

Присутні посадові особи Служби «Охорона праці» ВП «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля» повідомили про намір в найкоротші строки придбати саморятівники для повноцінної роботи підприємства.