На УДП «Укрінтеравтосервіс» інспектори Управління Держпраці проводили нараду 0 213

Фахівці відділу контролю південного напрямку управління з питань праці 1 листопада провели нараду щодо погашення заборгованості з керівництвом філії «Донецький обласний державний автомобільний навчальний комбінат» УДП «Укрінтеравтосервіс». Підприємство здійснює професійну підготовку водіїв, їх перепідготовку та підвищення кваліфікації.
У скрутних умовах та браку коштів керівництву вдалося протягом серпня-вересня 2017 року погасити майже 0,5 млн. грн. заборгованості. Незважаючи на високу конкуренцію, керівництво докладає зусиль для стабільної роботи. Заступником начальника відділу контролю південного напрямку Морозовою Н.В. та головним державним інспектором Ходарєвою Л. Н. було розглянуто правові наслідки допущення заборгованості із заробітної плати та досягнуто порозуміння з підприємством щодо необхідності складення графіку погашення та недопущення утворення нової заборгованості із заробітної плати.

Попередня статтяНаступна стаття

У ТОВ «Регіональний навчальний центр» проводили перевірку знань робітників галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках 0 15

У Товаристві з обмеженою відповідальністю «Регіональний навчальний центр» проводилась перевірка знань робітників різних галузей господарювання, які виконують роботи у діючих електроустановках.
Комісія, очолювана головним державним інспектором відділу нагляду у металургії, машинобудуванні та енергетиці Олександром Камінським, за участю начальника Покровського відділення Держенергонагляду Олександра Муляра, перевіряла знання таких нормативних документів: Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів (НПАОП 40.1-1.21-98) і Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.
Перевірку знань пройшли фахівці з числа керівників та робітників, яким рішенням комісії були присвоєні певні кваліфікаційні групи з електробезпеки у відповідності з виявленими знаннями.

Інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами читала лекцію на ТОВ “Краматорський шифер” 0 13

21 червня у Товаристві з обмеженою відповідальністю «Краматорський шифер» головний державний інспектор відділу нагляду у будівництві, котлонагляді та за підйомними спорудами Лариса Купріянова провела консультацію з інженером з охорони праці вищезазначеного підприємства Борисом Жуліним за темою: «Правила охорони праці під час експлуатації вантажопідіймальних кранів, підіймальних пристроїв і відповідного обладнання» НПАОП 0.00-1.80-18, затверджені Наказом Міністерства соціальної політики України 19.01.2018 р. № 62.
Під час консультації Лариса Купріянова розповіла про ведення обліку обладнання, пуск обладнання у роботу, про його технічний огляд, утримання, нагляд та технічне обслуговування.