У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 115

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці обговорив забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів у прямому ефірі на ТК “До ТБ” 0 132

До студії телеканалу «До ТБ» був запрошений заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мартиненко Андрій Миколайович та разом з ним головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дегтяренко Віталій Володимирович де відбулось обговорення питання щодо забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів, а також пропаганда безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

Інтерв’ю з фахівцями Управління Держпраці на Маріуполь Online 0 120

Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлов М.І., начальник відділу гігієни праці Стичінський В.Б., начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Гуменюк В.І. прийняли участь у спецпроекті Маріупольського телеканалу МТВ «Маріуполь-ONLINE» на тему «День охорони праці». Під час ефіру на МТВ гості студії розповіли про діяльність Головного управління Держпраці у Донецькій області та своїх структурних підрозділів, про важливість впровадження системи охорони праці на підприємствах, про актуальні питання сьогодення у галузі охорони праці, питань праці та гігієни, відповіли на питання ведучої програми.