У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 51

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.

Попередня статтяНаступна стаття

Інтерв’ю з фахівцями Управління Держпраці на Маріуполь Online 0 64

Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлов М.І., начальник відділу гігієни праці Стичінський В.Б., начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Гуменюк В.І. прийняли участь у спецпроекті Маріупольського телеканалу МТВ «Маріуполь-ONLINE» на тему «День охорони праці». Під час ефіру на МТВ гості студії розповіли про діяльність Головного управління Держпраці у Донецькій області та своїх структурних підрозділів, про важливість впровадження системи охорони праці на підприємствах, про актуальні питання сьогодення у галузі охорони праці, питань праці та гігієни, відповіли на питання ведучої програми.

У Покровську відбулося урочисте нагородження до Дня Охорони Праці 0 45

28 квітня – Всесвітній день охорони праці, який в Україні почали відзначати з 2006 року. І напередодні, з нагоди професійного свята, співробітники Головного Управління Держпраці у Донецькій області отримували поздоровлення.