В комунальному закладі «Маріупольська міська лікарня №1» пройшов семінар з питань охорони праці та порядку розслідування нещасних випадків за участю фахівця ГУ Держпраці 0 69

27 липня головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Латиш Л.О., в Комунальному закладі «Маріупольська міська лікарня №1», з заступником головного лікаря Юрченко Є.М., зав. ЛОР відділення Карпенко С.В .,зав. опіковим відділенням Євженко І.Л., зав. інфекційним відділенням Мироновою Т.С., Інженером з охорони праці лікувального закладу Геворгян Т.М., старшими медичними сестрами всіх відділень лікарні, та іншими посадовими особами був проведений семінар з питань охорони праці та порядку розслідування нещасних випадків під гаслом: «Здорові та безпечні умови праці на кожному робочому місці – запорука зниження рівня виробничого травматизму!»
Особливу увагу звернули на права та обов’язки роботодавця і робітників, викладені в ст.13, ст.14 Закону України «Про охорону праці». Також йшла мова про організацію громадського контролю за станом охорони праці на підприємстві та запобіганню виробничого травматизму представниками профспілки, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства. Були роз’яснені нормативно – правові акти з питань охорони праці, які стосуються безпечного виконання робіт та експлуатації лабораторного обладнання.
Попередня статтяНаступна стаття

На ПрАТ «Глини Донбасу» спеціаліст гірничого управління читав лекцію з правил безпечної роботи з інструментами та приладами 0 8

19 січня начальник спеціалізованого відділу нагляду у гірничодобувній промисловості Олександр Вілков прийняв участь у семінарі з керівниками електричної та механічної служб та службою охорони праці на базі електромеханічного відділу  ПрАТ «Глини Донбасу» (ст. Мерцалово). Були обговорені вимоги правил безпечної роботи з інструментами та приладами.

Під час зустрічі обговорювалися основні проблемні питання, які виникають під час ведення ремонтних робіт з використанням слюсарного та електрифікованого ручного інструменту. Фахівці підприємства разом з Олександром Вілковим провели огляд робочих місць у електромеханічній майстерні підприємства та звернули увагу на обов´язки керівництва підприємства щодо втілення заходів по створенню безпечних умов праці відповідно вимогам Закону України «Про охорону праці», а також забезпечення виконання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці відносно прав робітників в області охорони праці.

Спеціалісти транспортного відділу взяли участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки та Національною Поліцією 0 11

З 15 по 17 січня головні державні інспектори відділу нагляду на транспорті та зв’язку Микола Карапіра, Євген Москвін та Василь Швець прийняли активну участь у спільних рейдах з представниками Укртрансбезпеки і Національною Поліцією, які проходили по а/д М-14 “Одеса-Мелітополь-Новоазовськ” 620 км (пост Поліції “Мангуш).

Вищевказані заходи спрямовані на посилення взаємодії та співпраці під час здійснення заходів державного нагляду (контролю) з профілактики нещасних випадків на виробництві, дорожньо-транспортних пригод і підвищення рівня безпеки дорожнього руху на підприємствах Донецької області у 2018 році між ГУ Держпраці у Донецькій області, Державною службою України з безпеки на транспорті (Укртрансбезпеки) у Донецькій області та Національною Поліцією.