В комунальному закладі «Маріупольська міська лікарня №1» пройшов семінар з питань охорони праці та порядку розслідування нещасних випадків за участю фахівця ГУ Держпраці 0 99

27 липня головним державним інспектором відділу нагляду в агропромисловому комплексі, житлово-комунальному господарстві та соціально-культурній сфері Головного управління Держпраці у Донецькій області Латиш Л.О., в Комунальному закладі «Маріупольська міська лікарня №1», з заступником головного лікаря Юрченко Є.М., зав. ЛОР відділення Карпенко С.В .,зав. опіковим відділенням Євженко І.Л., зав. інфекційним відділенням Мироновою Т.С., Інженером з охорони праці лікувального закладу Геворгян Т.М., старшими медичними сестрами всіх відділень лікарні, та іншими посадовими особами був проведений семінар з питань охорони праці та порядку розслідування нещасних випадків під гаслом: «Здорові та безпечні умови праці на кожному робочому місці – запорука зниження рівня виробничого травматизму!»
Особливу увагу звернули на права та обов’язки роботодавця і робітників, викладені в ст.13, ст.14 Закону України «Про охорону праці». Також йшла мова про організацію громадського контролю за станом охорони праці на підприємстві та запобіганню виробничого травматизму представниками профспілки, про безпечні методи виконання робіт, відповідність обладнання та виробничих приміщень, де вони експлуатуються, вимогам законодавства. Були роз’яснені нормативно – правові акти з питань охорони праці, які стосуються безпечного виконання робіт та експлуатації лабораторного обладнання.
Попередня статтяНаступна стаття

За зверненням ТОВ «МЕТІНВЕСТ-МРМЗ» проведено позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів 0 37

     За зверненням Товариства з обмеженою відповідальністю «МЕТІНВЕСТ–Маріупольський ремонтно-механічний завод» були проведені позапланові перевірки вантажопідіймальних кранів після їх модернізації у ремонтно-механічних цехах №3 та № 6 зазначеного підприємства.  

     Перевірки проводились головними державними інспекторами відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Дмитром Немченковим, Сергієм Кутіним та Сергієм Хмельніченком.

     Під час перевірок інспекторами було виявлено низку порушень нормативно-правових актів з охорони праці. Зазначені порушення не створюють безпосередню загрозу життю та здоров’ю працівників, але мають бути усунені у терміни, зазначені у виданих інспекторами приписах.

Фото Головне управління Держпраці у Донецькій області.

Державні інспектори відділу контролю західного напрямку провели відвідування фізичних осіб-підприємців Донецької області 0 30

     Головні державні інспектори відділу контролю західного напрямку Олена Федорова та  Яна Ковальова, відповідно до п.33 порядку здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017р. № 295 «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» проведено відвідування  ФОП Чорний О.М., ФОП Решетньов С.І., ФОП Цимбал Є.І., ФОП Кисельов В.О., ФГ «Вибір», ФГ «Світлана», Добропільського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Донецькій області.   

     Тематика відвідувань: «Негативні фактори нелегальної зайнятості»; «Недопущення дискримінації та стигматизації ВІЛ-інфікованих та членів їх сімей в аспекті законодавства про працю України»; «Дії роботодавця при отриманні від працівника листка тимчасової непрацездатності»; «Ознаки трудових відносин при виконанні робіт за цивільно-правовими договорами» за місцем розташування об’єктів.