У вентиляційному штреку шахти «Центральна» ДП «Торецьквугілля» сталася пожежа 0 49

4 липня о 05:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в вентиляційному штреку шахти «Центральна» ДП «Торецьквугілля», що знаходиться по вул. Історичній у м. Торецьк Донецької області. Загоряння сталося приблизно о 05:00 на верхній частині виробітки верхнього штреку на дільниці №117, на горизонті 1146 м.
Усього в шахті знаходилось 250 гірників, на аварійній дільниці гірників не було. Станом на 07.00 у шахті залишилось 53 гірники. Під час гасіння пожежі отримав опіки чоловік, 1974 року народження, якого було госпіталізовано до хірургічного відділення Торецької міської лікарні з діагнозом: опіки І, ІІ та ІІІ ступенів спіни у стані середньої важкості.
Технологічний процес на шахті призупинено. Для проведення робіт задіяно 3 відділення 10-го Воєнізованого гірничо-рятувального загону у складі 25 чоловік.
Попередня статтяНаступна стаття

Працівниками Управління Держпраці розпочата позапланова перевірка на ПрАТ “НОВОТРОІЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ” 0 39

З 10 травня 2017 працівниками Головного управління Держпраці у Донецькій області, у зв’язку з настанням смертельного нещасного випадку, була розпочата позапланова перевірка на ПрАТ “НОВОТРОІЦЬКЕ РУДОУПРАВЛІННЯ” (с. м. т. Новотроїцьке, Волноваського району, Донецької області). У заходах приймають участь перший заступник начальника Головного управління Держпраці у Донецькій області Дрозд С.В., начальник Управління гірничого нагляду Самохвалов Д.Ю. та інші посадові особи.

Травматизм. На шахті «Новодонецька» стався нещасний випадок 0 23

10 травня 2017 року о 12 год. 20 хв. у 1 зміну на Філії «Добропільське енергопідприємство» ТОВ «ДТЕК Добропіллявугілля» котельний цех шахти «Новодонецька» стався нещасний випадок з електромонтером з ремонту та обслуговування електроустаткування  1993 року народження. При виконанні ревізії в РП 0,4кВт. сталося іскріння контакторів, в результаті чого працівник отримав опік кистей обох рук та обличчя. По даному нещасному випадку буде проведено спеціальне розслідування.