У вентиляційному штреку шахти «Центральна» ДП «Торецьквугілля» сталася пожежа 0 242

4 липня о 05:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу в вентиляційному штреку шахти «Центральна» ДП «Торецьквугілля», що знаходиться по вул. Історичній у м. Торецьк Донецької області. Загоряння сталося приблизно о 05:00 на верхній частині виробітки верхнього штреку на дільниці №117, на горизонті 1146 м.
Усього в шахті знаходилось 250 гірників, на аварійній дільниці гірників не було. Станом на 07.00 у шахті залишилось 53 гірники. Під час гасіння пожежі отримав опіки чоловік, 1974 року народження, якого було госпіталізовано до хірургічного відділення Торецької міської лікарні з діагнозом: опіки І, ІІ та ІІІ ступенів спіни у стані середньої важкості.
Технологічний процес на шахті призупинено. Для проведення робіт задіяно 3 відділення 10-го Воєнізованого гірничо-рятувального загону у складі 25 чоловік.
Попередня статтяНаступна стаття

Інспектори Управління проводять позапланову перевірку на ПрАТ “Металургійний комбінат “АЗОВСТАЛЬ” 0 79

У цеху експлуатації управління залізничного транспорту Приватного акціонерного товариства «Металургійний комбінат «АЗОВСТАЛЬ» представниками управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Головного управління Держпраці у Донецькій області проводиться позапланова перевірка у зв’язку з настанням нещасного випадку зі смертельним наслідком, який трапився з оглядачем вагонів 28 травня 2018 року. 
Головні державні інспектори відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Сергій Федоров та Дмитро Немченков здійснюють перевірку щодо експлуатації вантажопідіймальних кранів та машин, які знаходяться на балансі цеху експлуатації управління залізничного транспорту комбінату. 


Під час перевірки головні державні інспектори ознайомились з паспортами та керівництвом з експлуатації вантажопідіймальних кранів, перевірили посвідчення з питань охорони праці персоналу, який допущений до керування в/п кранів, порядок його допуску до роботи, проведення інструктажів з питань охорони праці на робочому місці. Особливу увагу головні державні інспектори приділили технічному стану в/п кранів, приладам безпеки, наявності світлової та звукової сигналізації.

На ВП «Шахта «Центральна» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком 0 65

      14 травня 2018 року о 10 годині 10 хвилин на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався нещасний випадок зі смертельним наслідком з гірником підземним III розряду дільниці ШТ 1987 року народження, під час виконання роботи з підвищенню небезпекою, а саме при зачистці вугілля в нижній частині бункер-скату гор. 622 м гірник зірвався в загрузку ствола №2 «біс».
Відповідно до наказу Головного управління Держпраці у Донецькій області розпочато роботу комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку.
Слід відмітити, що 15 травня 2017 року на ВП «Шахта «Центральна» ДП «Мирноградвугілля» стався аналогічний випадок за аналогічними обставинами з машиністом підземних установок 1996 року народження.