Інтерв’ю з фахівцями Управління Держпраці на Маріуполь Online 0 210

Начальник відділу нагляду на виробництвах підвищеної небезпеки у місті Маріуполь Хайлов М.І., начальник відділу гігієни праці Стичінський В.Б., начальник відділу контролю південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області Гуменюк В.І. прийняли участь у спецпроекті Маріупольського телеканалу МТВ «Маріуполь-ONLINE» на тему «День охорони праці». Під час ефіру на МТВ гості студії розповіли про діяльність Головного управління Держпраці у Донецькій області та своїх структурних підрозділів, про важливість впровадження системи охорони праці на підприємствах, про актуальні питання сьогодення у галузі охорони праці, питань праці та гігієни, відповіли на питання ведучої програми.

Попередня статтяНаступна стаття

Відеосюжет колегії ГУ Держпраці у Донецькій області від 29 березня 2018 року 0 189

На засіданні колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області підводили підсумки роботи установи у 2017 році та розглядали завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про охорону праці. Більше детальніше у сюжеті Сектора взаємодії зі ЗМІ нижче. Приємного перегляду!

У Покровську підбили підсумки обласного конкурсу «Охорона праці очима дітей» 0 140

Дотримання правил безпеки на роботі, здавалось би, зовсім не дитяча тема. Але саме молодь має щодо неї неординарний свіжий погляд. Тому впродовж семи років до Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, проходить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». І 2 квітня у Покровську підбили підсумки та нагородили переможців обласного етапу.