У Покровську відбулося урочисте нагородження до Дня Охорони Праці 0 93

28 квітня – Всесвітній день охорони праці, який в Україні почали відзначати з 2006 року. І напередодні, з нагоди професійного свята, співробітники Головного Управління Держпраці у Донецькій області отримували поздоровлення.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці обговорив забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів у прямому ефірі на ТК “До ТБ” 0 134

До студії телеканалу «До ТБ» був запрошений заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мартиненко Андрій Миколайович та разом з ним головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дегтяренко Віталій Володимирович де відбулось обговорення питання щодо забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів, а також пропаганда безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 116

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.