Відеосюжет та фотозвіт з нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 0 73

10 березня в малому залі Палацу культури шахтоуправління «Покровське» відбулося нагородження переможців другого етапу VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке проводиться щорічно в рамках святкування Всесвітнього дня охорони праці. Ініціатором проведення конкурсу виступила ДП «Редакція журналу” Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці і інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці. Конкурс стартував в 2016 році. Протягом грудня-лютого пройшли два відбіркові тури. Перший проводився на місцях – в містах і районах Донецької області, де було відібрано 103 малюнка. В цілому під час проведення регіонального відбору члени журі розглянули більше 1240 робіт. 28 лютого в Головному управлінні Держпраці в Донецькій області журі визначило десятку переможців другого, обласного відбіркового туру в трьох вікових категоріях.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці обговорив забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів у прямому ефірі на ТК “До ТБ” 0 134

До студії телеканалу «До ТБ» був запрошений заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мартиненко Андрій Миколайович та разом з ним головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дегтяренко Віталій Володимирович де відбулось обговорення питання щодо забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів, а також пропаганда безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 116

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.