Відеосюжет та фотозвіт з нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» 0 144

10 березня в малому залі Палацу культури шахтоуправління «Покровське» відбулося нагородження переможців другого етапу VI Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей», яке проводиться щорічно в рамках святкування Всесвітнього дня охорони праці. Ініціатором проведення конкурсу виступила ДП «Редакція журналу” Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці і інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці. Конкурс стартував в 2016 році. Протягом грудня-лютого пройшли два відбіркові тури. Перший проводився на місцях – в містах і районах Донецької області, де було відібрано 103 малюнка. В цілому під час проведення регіонального відбору члени журі розглянули більше 1240 робіт. 28 лютого в Головному управлінні Держпраці в Донецькій області журі визначило десятку переможців другого, обласного відбіркового туру в трьох вікових категоріях.

Попередня статтяНаступна стаття

Відеосюжет колегії ГУ Держпраці у Донецькій області від 29 березня 2018 року 0 189

На засіданні колегії Головного управління Держпраці у Донецькій області підводили підсумки роботи установи у 2017 році та розглядали завдання щодо подальшого вдосконалення наглядової діяльності у сфері дотримання законодавства про охорону праці. Більше детальніше у сюжеті Сектора взаємодії зі ЗМІ нижче. Приємного перегляду!

У Покровську підбили підсумки обласного конкурсу «Охорона праці очима дітей» 0 140

Дотримання правил безпеки на роботі, здавалось би, зовсім не дитяча тема. Але саме молодь має щодо неї неординарний свіжий погляд. Тому впродовж семи років до Дня охорони праці, який відзначається 28 квітня, проходить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». І 2 квітня у Покровську підбили підсумки та нагородили переможців обласного етапу.