У Покровську пройшла колегія Держпраці за участю представників піднаглядових підприємств 0 89

За статистикою нещасних випадків охорона праці в Україні вимагає додаткової уваги, як з боку роботодавців, так і з боку працівників. За минуле десятиліття на підприємствах нашої країни щорічно травмувалося понад 125 тисяч робітників, з яких близько 3 тисяч загинули. Про причини нещасних випадків і шляхи їх попередження говорили на засіданні колегії ГУ Держпраці України в Донецькій області.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці обговорив забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів у прямому ефірі на ТК “До ТБ” 0 134

До студії телеканалу «До ТБ» був запрошений заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мартиненко Андрій Миколайович та разом з ним головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дегтяренко Віталій Володимирович де відбулось обговорення питання щодо забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів, а також пропаганда безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 116

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.