Відеосюжет колегії ГУ Держпраці від 8 квітня 2016 року 0 33

В Головному управлінні Держпраці у Донецькій області проводили колегію за участю керівників підприємств та організацій Донецькій області, де обговорили стан виробничого травматизму, охорону праці та виплати заборгованності.

Попередня статтяНаступна стаття

Спеціаліст Управління Держпраці обговорив забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів у прямому ефірі на ТК “До ТБ” 0 131

До студії телеканалу «До ТБ» був запрошений заступник начальника управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки Мартиненко Андрій Миколайович та разом з ним головний інженер ПАТ «Донецькоблгаз» Дегтяренко Віталій Володимирович де відбулось обговорення питання щодо забезпечення безперебійного та безаварійного газопостачання споживачів, а також пропаганда безпечного та заощадливого використання газу в побуті.

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області 0 114

У Покровську відбулося чергове засідання колегії Головного управління Донецькій області. Крім звіту за перше півріччя 2017 року тут були озвучені основні проблеми, з якими стикаються підприємства з небезпечними умовами праці.